שייט לאלסקה: קרוזים והפלגות עם מדריך צמוד! - גולדן טורס
072-3976910
לקבלת ההטבות צרו קשר או השאירו פרטים
ומומחה לשייט יחזור אליכם בהקדם!
מנוע חיפוש לשייט ממוקד

חבילות שייט אלסקה

שייט חוויתי ומרגש עם הטבע במלוא יופיו

אין ספק שאלסקה נראית כמו ציור מוצלח במיוחד מה שיעניק לכם תחושת התרוממות בעת השייט. תנאי מזג האוויר של אלסקה הינם חורפיים לכן עליכם להצטייד בלבוש חם ונעים. אנו מציעים לכם מגוון גדול מאוד של חבילות שייט לאלסקה עם מסלולים שונים ואטרקציות רבות. הגישה לאלסקה מתאפשרת רק על ידי כלי טייס או שייט מה שהופך אותה ליעד אתגרי במיוחד שאותו לא יוכל אדם פרטי לעשות בכוחות עצמו. ידוע גם שהיעד הזה מאוד מבוקש בקרב חברות השייט לכן מומלץ לתכנן את החופשה מספר חודשים קודם השייט וכמובן לאבטח את מיקומכם.

כמו כן החודשים המומלצים ביותר לשייט באלסקה הם מחודש מאי ועד לחודש אוגוסט וזאת בשל הטמפרטורה הנעימה שפוקדת את אלסקה (בין 12-18 מעלות) ועם למעלה מ-18 שעות של אור ביממה, בשאר חודשי השנה מתקיים לילה ארוך עם מעט מאוד שמש וטמפרטורות נמוכות במיוחד. למרות היותה אחת ממדינות ארה''ב מדינת קנדה מפרידה ביניהן. למעלה מ-50% ממדינת אלסקה הם יערות לאומיים, פארקים ושמורות טבע. והפארק הלאומי דנאלי הוא הגדול ביותר ושטחו עולה על 24,000 קמ"ר (גדול יותר ממדינת ישראל). באלסקה תוכלו לפגוש בעלי חיים כמו דב קוטב, דב גריזלי, דב שחור, דב קודיאק, אייל קורא ואייל צפון. כמו כן גם ליונקים הימיים קיימת נוכחות שם כמו למשל כלב ים, אריה ים, לוטרה ולווייתנים.

אין צל של ספק שאלסקה תסדר לכם חופשה חלומית מאתגרת ומעניינת מלאה בחווית וכיף שרק אלסקה יכולה לסדר. על כל שאלה שתתעורר אנו נשמח לענות באדיבות רבה.

אוניות אלסקה (0 אניות)


יעדים

יש לכם שאלה ?
אנו נשמח לענות
השאירו פרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם
מנוע חיפוש לשייט ממוקד